Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kontakty do Koordynatorów w/g Powiatów

POWIAT        ADRES MAIL

Andrychów    andrychow@geodeci.org.pl

Bielsk Podlaski    bielsk-podlaski@geodeci.org.pl

Biłgoraj    bilgoraj@geodeci.org.pl

Brodnica    brodnica@geodeci.org.pl

Bydgoszcz    bydgoszcz@geodeci.org.pl

Bydgoszcz    bydgoszcz2@geodeci.org.pl

Bytów        bytow@geodeci.org.pl

Ciechanów    ciechanow@geodeci.org.pl

Gdańsk        gdansk@geodeci.org.pl

Gdańsk        gdansk2@geodeci.org.pl

Grójec        grojec@geodeci.org.pl

Kartuzy        kartuzy@geodeci.org.pl

Kęty        kety@geodeci.org.pl

Kłodzko        klodzko@geodeci.org.pl

Kolno Podlaskie    kolno-podlaskie@geodeci.org.pl

Końskie        konskie@geodeci.org.pl

Londyn        londyn@geodeci.org.pl

Łosice        losice@geodeci.org.pl

Łódź        lodz@geodeci.org.pl

Mińsk Mazowiecki    minsk-mazowiecki@geodeci.org.pl

Mińsk Mazowiecki2    minsk-mazowiecki2@geodeci.org.pl

Nowy Dwór Gdański    nowy-dwor-gdanski@geodeci.org.pl

Olkusz        olkusz@geodeci.org.pl

Oława        olawa@geodeci.org.pl

Oświęcim    oswiecim@geodeci.org.pl

Otwock        otwock@geodeci.org.pl

Pabianice    pabianice@geodeci.org.pl

Piaseczno    piaseczno@geodeci.org.pl

Piotrków Trybunalski    piotrkow-trybunalski@geodeci.org.pl

Płońsk        plonsk@geodeci.org.pl

Pruszków    pruszkow@geodeci.org.pl

Puławy        pulawy@geodeci.org.pl

Prudnik     prudnik@geodeci.org.pl

Nysa        nysa@geodeci.org.pl

Siemiatycze    siemiatycze@geodeci.org.pl

Sochaczew    sochaczew@geodeci.org.pl

Sosnowiec    sosnowiec@geodeci.org.pl

Szczecin    szczecin@geodeci.org.pl

Wadowice    wadowice@geodeci.org.pl

Warszawa    warszawa@geodeci.org.pl

Warszawa    warszawa2@geodeci.org.pl

Wejherowo    wejherowo@geodeci.org.pl

Włocławek    wloclawek@geodeci.org.pl

Wolbrom        wolbrom@geodeci.org.pl

Wrocław        wrocław@geodeci.org.pl

Zgierz        zgierz@geodeci.org.pl

 

Sign In or Register to comment.