Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

In this Discussion

czas na działanie

Koleżanki i Koledzy w związku z zaistniałą sytuacją i ukazaniem się projektu nowelizacji znowelizowanej ustawy ,w której brak jakichkolwiek  zmian po ,,konsultacjach" ze środowiskami geodezyjnymi  i nie tylko, wnoszę o podjęcie na tym forum jakiś działań rozpoczętych we wrześniu.

zebraliśmy ponad tysiąc podpisów w formie papierowej i ponad 2 tysiące elektronicznie

władza nie ustosunkowuje się do naszych pism w najmniejszym stopniu i należało by rozpocząć kontynuację przedsięwzięć podjętych we wrześniu

Moim zdaniem naprawde nie mamy na co czekać, bo to tylko pogarsza sprawę i za chwilę dojdzie do tego że będziemy musieli uzyskać licencję i zapłacić za własny podpis pod wykonanymi przez nas pracami, a nie tylko  za uwierzytelnienie wykonanych przez nas dokumentów.

Apeluję o podjęcie działań przez nas do kolejnego protestu

Ponieważ próbujemy walczyć z przepisami w jedyny dopuszczony przez ustawodawcę sposób tzn. poprzez jednostki samorządów ,a to nie oni zgotowali nam ten los lecz wszyscy dobrze wiemy ,że to nasi kochani parlamentarzyści w postaci klubu PO i należało by im to wygarnąć w sposób rozpoczęty we wrześniu , a z tego co zaobserwowałem już nie grupa 200-300 osób obecna wtedy jest zdegustowana ustawą

Komentarz

• W tej sytuacji ja jestem za zorganizowaniem akcji protestacyjnej.

Nie czekając aż dogadają się Stowarzyszenia opracujmy plakat

i zacznijmy rozwieszać w Starostwach oraz Urzędach Gmin. 

Sign In or Register to comment.